Haftanın Yeni Filmleri 18.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.08.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Raziye Sultan
 

 

İfrit-i Musallat
İfrit-i Musallat

Mazoşist bir otel sahibi Atilla, üç cin genine sahip olduktan sonra ölümsüz olacağına inanır. Yakaladığı cinleri, Otelindeki müşterilerine yedirip, onların da Cin'e dönüşüp birbirlerini yemelerini oteldeki tüm odalara kurduğu gizli güvenlik kameralarından izler. Yeni evli çift olan Asiye ve Eray Atilla'nın son kurbanlarıdır. Maalesef ki Eray'ın vejetaryen oluşu Atilla'nın tüm planlarını bozar.
A masochistic hotel owner, Atilla, believes that he will become immortal after he has three genie genes. He feeds the jinn he has caught to his customers in his hotel, and watches them turn into jinn and eat each other through the hidden security cameras he installs in all the rooms in the hotel. Asiye and Eray, a newly married couple, are the last victims of Atilla. Unfortunately, Eray's vegetarianism ruins all of Atilla's plans.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Raziye Sultan
Senaryo : Raziye Sultan
Müzik : Hatem Tutkus
Görüntü Yönetimi : Sefa Zaman
Kurgu : Hatem Tutkus
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Emre Çelik, Alara Kuru, Taylan Tekci, Özge Soyal, Yüksel Şimşek, Burçak Kabadayı.
Yapımcı Firma : Gris Production, Anıl Yapım. (Gizem Tan, Anıl Oğuz)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır