Haftanın Yeni Filmleri 29.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.09.2023 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Cal Brunker
 

 

PAW Patrol: Süper Film
PAW Patrol: The Mighty Movie

Macera Şehri'ne büyülü bir meteor çarptığında, PAW Patrol yavrularına süper güçler vererek onları Süper Köpekçiklere dönüştürür. Ekibin en küçük üyesi olan Skye için yeni güçleri, bir rüyanın gerçekleşmesidir. Ancak yavruların ezeli rakibi Humdinger hapisten kaçıp çılgın bir bilim insanı ile iki kötü adam için süper güçleri çalmak üzere iş birliği yaptığında işler daha da kötüye gider. Macera Şehri’nin kaderi tehlikedeyken, Süper Köpekçikler kötüleri çok geç olmadan durdurmak zorunda kalır. En küçük yavru olan Skye'ın bile en büyük farkı yaratabileceğini öğrenmesi gereken bir macera onları bekliyor!
A magical meteor crash lands in Adventure City and gives the PAW Patrol pups superpowers, transforming them into The Mighty Pups

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 92 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Cal Brunker
Senaryo : Cal Brunker, Bob Barlen, Shane Morris Keith Chapman.
Müzik : Pınar Toprak
Görüntü Yönetimi : Michael Alcover
Kurgu : Ed Fuller
Sanat Yönetimi : Peter Chan, Jack Yu.
Oyuncular : Seslendirme: Dan Duran, Kristen Bell, James Marsden, Finn Lee-Epp, Luxton Handspiker, Mckenna Grace, Christian Corrao, Marsai Martin, Callum Shoniker, Christian Convery, Taraji P. Henson, Lil Rel Howery, Saint West, Kim Roberts, Alan Kim, North West, Brice Gonzalez, Nylan Parthipan, Sugith Varughese, Ron Pardo, Joshua Graham, Monique Alvarez, Neil Crone, Stephanie Belding, Serena Williams, Chris Rock, Kim Kardashian, Shauna Black, Paul Braunstein, Housten Daghighi, Eliot Dahan.
Yapımcı Firma : Nickelodeon Animation Studios, Nickelodeon Movies, Paramount Animation, Paramount Pictures, Spin Master Entertainment.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır