Haftanın Yeni Filmleri 06.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.10.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bilal Kalyoncu
 

 

Hep Yek: Düğün
Hep Yek 6: Düğün

İstanbul'dan kaçan Altan ve Gürkan, bu sefer iç Anadolu'yu birbirine katacakatır. İç Anadolu'nun en büyük mafyasının kızını düğünden kaçıran ikilimizi süpriz bir son bekliyor.
Altan and Gürkan, who escaped from Istanbul, will this time bring Central Anatolia into conflict. A surprise ending awaits our duo, who kidnapped the daughter of Central Anatolia's biggest mafia from her wedding.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 87 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bilal Kalyoncu
Senaryo : Bilal Kalyoncu
Müzik : Tolga Gülen
Görüntü Yönetimi : Cahit Erşan
Kurgu : Hasan Özgür
Sanat Yönetimi : Nilüfer Çavuş
Oyuncular : İnan Ulaş Torun, Önder Açıkbaş, Çağan Atakan Arslan, Savaş Satış, Merve Cin, Burak Satıbol, Murathan Oran, İsmet Yılmaz, Enes Özaras, Serkan mutlu, İzzet Başoğul, Özcan Başoğul, Kubilay Ömer Coşkun, Caner Karaca, Eyüp Aykurt.
Yapımcı Firma : 2506 (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır