Haftanın Yeni Filmleri 06.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.10.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Kubilay Güleçoğlu
 

 

Masal Zamanı 2: Sihirli Kapı
Masal Zamanı 2: Sihirli Kapı

Serinin bu ikinci filminde “Melez Prenses” Melisa (Lavinya Ünlüer) ve “Kurt Adam” Erman (Özkan Sağın)’ın okulunda sadece masal kahramanlarının görebildiği bir kapı meydana gelir. Kötü cadı Yasemin (Yasmin Erbil) ve Cüce (Oktay Delibalta) o kapıdan dünyaya kötüleri getirip dünyayı ele geçirmeye çalışırlar. Melisa, Erman ve masal diyarından iyilere yardıma gelen Alper, kötülerin planını boşa çıkarmak için mücadeleye girişirler. Masal Konseyi ise iyilere yardım etmesi için hiçbir süper gücü olmayan Çılgın Kemal’i  gönderir.
In this second movie of the series, a door that only fairy tale heroes can see appears at the school of "Half-Blood Princess" Melisa (Lavinya Ünlüer) and "Wolf Man" Erman (Özkan Sağın). The evil witch Yasemin (Yasmin Erbil) and the Dwarf (Oktay Delibalta) try to bring evil into the world through that door and take over the world. Melisa, Erman and Alper, who came from the fairy tale land to help the good people, begin to fight to thwart the evil people's plan. The Fairy Tale Council sends Crazy Kemal, who has no superpowers, to help the good ones.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Family Adventure
Süre : 92 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kubilay Güleçoğlu
Senaryo : Kubilay Güleçoğlu
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Lavinya Ünlüer, Ata Berk Mutlu, Özkan Sağın, Kaan Yılmaz, Yasmin Erbil, Oktay Delibalta, Ebrar Demirbilek, Nisan Aktaş, Hakan Hatipoğlu, Nergis Kumbasar, Billur Yazgan.
Yapımcı Firma : Two Yapım, Korsan Medya. (Ertuğrul Fındık)
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır