Haftanın Yeni Filmleri 10.11.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.10.2023 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Walt Dohrn
 

 

Troller Hep Beraber
Trolls Band Together

Poppy, Branch'in bir zamanlar Floyd, John Dory, Spruce ve Clay adlı kardeşleriyle birlikte BroZone adlı bir erkek grubunun parçası olduğunu keşfeder. Ancak Floyd kaçırıldığında Branch ve Poppy, diğer kardeşleri yeniden bir araya getirmek ve Floyd'u kurtarmak için bir yolculuğa çıkar.
Poppy discovers that Branch was once part of a boy band, BroZone, with his brothers: Floyd, John Dory, Spruce, and Clay. But when Floyd is kidnapped, Branch and Poppy embark on a journey to reunite the other brothers and rescue Floyd.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 92 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Walt Dohrn, Tim Heitz.
Senaryo : Elizabeth Tippet
Müzik : Theodore Shapiro
Görüntü Yönetimi : Federico Abib
Kurgu : Nick Fletcher, James Ryan.
Sanat Yönetimi : Kenard Pak
Oyuncular : Seslendirme: Patti Harrison, Zooey Deschanel, Anna Kendrick, Justin Timberlake, Kenan Thompson, Kevin Michael Richardson, Troye Sivan, Daveed Diggs, Andrew Rannells, Christopher Mintz-Plasse, Kunal Nayyar, Amy Schumer, Zosia Mamet, Roger Craig Smith, Eric André, Kid Cudi, Camila Cabello, RuPaul, Joey Fatone, Ron Funches, JC Chasez, Lance Bass, Walt Dohrn, Jungkook, David Fynn, Chris Kirkpatrick, Alan Kim, Jakari Fraser, GloZell Green.
Yapımcı Firma : Universal
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : Genel
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır