Haftanın Yeni Filmleri 17.11.2023

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Jandae Perçem
 

 

Alya
Alya

Gizemler ve aldatmacalar dünyasında, bir özel harekat ajanının anıları, karanlık bir hükümetin tasarılarının tuvali haline gelir ve gerçek kimliğini bulmak zorunda bırakılır. Geçmişinin sırrını çözdükçe, sadece şok edici gerçeği değil, kendi şaşırtıcı kimliğini de ortaya çıkarır.
In a world of mysteries and deceptions, a special operations agent's memories become the canvas for a shadowy government's designs and he is forced to discover his true identity. As she unravels the secret of her past, she uncovers not only the shocking truth but also her own surprising identity.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Sci-Fi
Süre : 115 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Candeğer Perçem
Senaryo : İbrahim Altun
Müzik : Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetimi : Ashton J. Harrewyn, Dominick Sivilli.
Kurgu : Taner Sarf
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Edis Görgülü, Jandea Perçem, Hande Ataizi, Gonca Vuslateri, Beste Kökdemir, Alper Atak.
Yapımcı Firma : Oceans Filmworks (Justin McShane, Jandae Cande Perçem)
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır