Haftanın Yeni Filmleri 17.11.2023

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajImaxAtmosD-Box4DX,  

Francis Lawrence
 

 

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

Bütün zamanların en çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan "Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı" bir zamanlar Kuzey Amerika olarak bilinen yerde yıkıntılar arasında yaşayan Panem ulusunun doğuşunu, Capitol'ün sakladığı sırları ve hayatta kalmak için umutla savaşan kahramanların hikayesini konu alıyor. Filmde Coriolanus Snow'un gençligini Tom Blyth, Lucy Gray Baird" Rachel Zegler, Casca Highbottom karakterini ise usta oyuncu Peter Dinklage canlandırıyor.
Coriolanus Snow mentors and develops feelings for the female District 12 tribute during the 10th Hunger Games.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Adventure Drama
Süre : 157 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Francis Lawrence
Senaryo : Michael Lesslie, Michael Arndt.
Müzik : James Newton Howard
Görüntü Yönetimi : Jo Willems
Kurgu : Mark Yoshikawa
Sanat Yönetimi : Daniel Chour
Oyuncular : Dexter Sol Ansell, Rosa Gotzler, Clemens Schick, Fionnula Flanagan, Tom Blyth, Hunter Schafer, Ashley Liao, Athena Strates, Joshua Kantara, Amélie Hoeferle, Kaitlyn Akinpelumi, Florian Burgkart, Ayomide Adegun, Aaron Finn, Max Raphael, Mekyas Mulugeta, Emma Frieda Brüggler, Yalany Marschner, Serena Oexle, Anni Baumann, Flora Li Thiemann, Zoe Renee, Seyna Sylla, Lilly Maria Cooper, Aamer Husain, Aminata Lucia Yade Toscano, Josh Andrés Rivera, Daniela Grubert, Michael Greco, Levi Strasser, Chieloka Jairus, Viola Davis.
Yapımcı Firma : Lionsgate
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır