Haftanın Yeni Filmleri 17.11.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.11.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Arin Arjen Öztürk
 

 

Birkaç Mısraymış Meğer
Birkaç Mısraymış Meğer

'Birkaç Mısraymış Meğer' filmi bir ilke imza atıyor. Dünyanın ilk diyalogsuz aşk filmi olan bu hikâye, geçmiş yıllarda tutkuyla birbirlerine bağlı olan iki genç insanın yaşadıkları duygu durumlarını ortaya çıkartıyor.
The movie 'It Turns Out It Was Just a Few Lines' breaks new ground. This story, the world's first love film without dialogue, reveals the emotional states of two young people who were passionately attached to each other in the past years.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Romance Music
Süre : 73 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hüsamettin Elçi, Arin Arjen Öztürk.
Senaryo : Hüsamettin Elçi
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Arin Arjen Öztürk
Kurgu : Arin Arjen Öztürk, Hüsamettin Elçi.
Sanat Yönetimi : Hüsamettin Elçi
Oyuncular : Seyit Taha Elçi, Şermin Güven, Ahmet Fırat İçigen, İsmail Hakkı İnan, Deniz Ceylan, Metin Serbest, Haşim Türkan, Mehmet Kahraman, Ayşe Demirci, Merve Çelikmala.
Yapımcı Firma : Elçi Belgelendirme ve Sertifikasyon
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır