Haftanın Yeni Filmleri 08.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.07.2022 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Yunfei Wang
 

 

Süper Kahramanlar Sihirli Dünya
Feng Le! Gui Bao Zhi San Xing Duo Bao
Crazy Kwai Boo: Sanxingdui Spirited Away

Çılgın süper kahraman Kwai Boo yanlışlıkla kendini boyutlar arası bir evrende bulur. Fakat bu bilinmez sihirli Dünya’da efsanevi Shu’nun altın asasını kaybeder. Bu nedenle o ve arkadaşları altın asayı tekrar bulmalıdır. Süper Kahramanlar geçmişin derinliklerinden yavaş yavaş yüzeye çıkan sihirli ve çılgın bir hazine avının peşinde sürüklenmeye başlarlar. Eninde sonunda sihirli altın asa bulunmalı ve ait olduğu müzeye iade edilmelidir. Asanın gücü çılgın süper kahraman Kwai Boo’nun da kendi hazinesini keşfetmesini sağlayacaktır.
Crazy superhero Kwai Boo accidentally finds himself in an interdimensional universe. But in this unknown magical World, he loses the golden staff of the legendary Shu. Therefore, he and his friends must find the golden staff again. The Super Heroes begin to drift in pursuit of a magical and crazy treasure hunt that slowly rises to the surface from the depths of the past. Eventually the magic golden wand must be found and returned to the museum where it belongs. The power of the staff will enable crazy superhero Kwai Boo to discover his own treasure.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Anmation Adventure
Süre : 101 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Yunfei Wang
Senaryo : Huazheng Gui, Yunfei Wang, Xiaoyu Wu.
Müzik : Lei Yao
Görüntü Yönetimi : Bi Zhinan
Kurgu : Ruiqiang Cui, Zhang Hongzhang, Yunfei Wang, Yuxiao Wang, Cai Zhe.
Sanat Yönetimi : Chang Longwen, Ding Shi.
Oyuncular : Seslendirme: Ning Yang, Lanling Li, Xin Shan, Xinzhu Tong, Tong Yin, Yan Meme, Hanlin Li, Zhifu Liu, Tut Harmon,Wentao Chang.
Yapımcı Firma : Beijing Itscartoon Cultural Communication Co., Shanghai Film Unitied.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır