Haftanın Yeni Filmleri 08.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.09.2023 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Michel Franco
 

 

Hatır
Memory

Sosyal hizmet uzmanı Sylvia kızı, içki ve alkol bağımlılığı için gittiği toplantılar arasında geçen tekdüze bir hayat yaşar. Lise mezunlar gününün ardından Saul onu evine kadar takip edince her şey değişir. Bu beklenmedik karşılaşma ikisini de derinden etkiler ve geçmişin kapısını aralar.
Sylvia is a social worker who leads a simple and structured life. This is blown open when Saul follows her home from their high school reunion. Their surprise encounter will profoundly impact both of them as they open the door to the past.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 99 dakika
Ülke : Meksika Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michel Franco
Senaryo : Michel Franco
Müzik : Joe Rudge
Görüntü Yönetimi : Yves Cape
Kurgu : Óscar Figueroa, Michel Franco.
Sanat Yönetimi : Kyra Boselli, Marcos Demián Vargas.
Oyuncular : Jessica Chastain, Sylvia Peter Sarsgaard, Saul Brooke Timber, Anna Merritt Wever, Olivia Elsie Fisher, Sara Jessica Harper, Samantha Josh Charles, Isaac, Alan Nehama, Dutch Welch, Aliya Campbell.
Yapımcı Firma : High Frequency Entertainment, Teorema, Case Study Films, MUBI, Screen 1, The Match Factory.
İthalatçı Firma : MUBİ
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 16+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır