Haftanın Yeni Filmleri 15.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Derya Şen Akbacak
 

 

Kara Cin Laneti
Kara Cin Laneti

İnci henüz küçük bir çocukken hayatı alt üst olur. Babası, İnci’nin annesi tarafından aldatılınca onu bir ayin yaparak öldürür ve yurt dışına kaçar. Annesi öldürüldüğünde üzerindeki lanet kızı İnci’ye geçer. İnci çocukluğunu Çatalca’da amcası ve yengesi ile birlikte onların otelinde yaşayarak geçirmek zorunda kalır. Bu süreçte kuzeni Mehmet ile yakın arkadaş olur ve birlikte büyürler. Burada 6 yaşındayken amcası tarafından istismar edilmeye başlar ve bu travmatik süreç İnci büyüyüp otelden kaçana kadar devam eder. İnci, amcası Hasan ile verdiği bedensel savaşının yanı sıra yengesi yani öz ablası Neriman ile de ruhani bir savaşa başlamak zorunda kalır. Üniversiteye gittikten sonra İnci’nin 2 farklı personası gelişir. Birisi içine kapalı, çalışkan, derslerinde başarılı bir profil çizip arkadaşları tarafından sevilen sakin bir personayken, diğeri ise şeytani bir cine dönüştüğü ve dişiliğini ön plana çıkarıp erkekleri ağına düşüren ve onları seks ayinleri ile sevişerek katleden bir personadır. İntikam günü geldiğinde İnci, yanına okuldan bir grup arkadaşını da alarak kısa film çekmek için amcasının oteline Çatalca’ya döner. Otelde kaldıkları süre boyunca paranormal olaylar, cinayetler ve kayboluşlar yaşanmaya başlar. Ağına düşürdüğü erkekleri seks ayinleri ile katlederken, bir yandan da intikam almak için amcası ile ilgili planlar yapar.Tüm bu olaylar sırasında yaşanan esrarengiz ve karanlık durumu fark edip İnci’nin peşine düşen Ahmet ve Mercan Hoca ise gerçekleri ortaya çıkarmak ve laneti çözmek için iş birliği yapar.
When İnci was just a little child, her life was turned upside down. When her father is deceived by İnci's mother, he kills her in a ritual and runs away abroad. When her mother is killed, the curse is passed on to her daughter İnci. İnci had to spend her childhood in Çatalca, living with her uncle and aunt in their hotel. In this process, he becomes close friends with his cousin Mehmet and they grow up together. Here, she begins to be abused by her uncle when she is 6 years old, and this traumatic process continues until İnci grows up and escapes from the hotel. In addition to her physical war with her uncle Hasan, İnci is also forced to start a spiritual war with her aunt, her own sister Neriman. After going to university, İnci develops two different personalities. While one is an introverted, hard-working, calm persona who is successful in her studies and is loved by her friends, the other is a persona where she turns into an evil genie, highlights her femininity, entraps men and murders them by making love to them through sex rituals. When the day of revenge comes, İnci takes a group of friends from school and returns to Çatalca to her uncle's hotel to shoot a short film. During their stay at the hotel, paranormal events, murders and disappearances begin to occur. While he massacres the men he has trapped in his network with sex rituals, he also makes plans for his uncle to take revenge. Ahmet and Mercan Hoca, who realize the mysterious and dark situation that took place during all these events and go after İnci, cooperate to reveal the truth and solve the curse. does.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Horror
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Özer, Derya Şen Akbacak.
Senaryo : Derya Şen Akbacak
Müzik : Emrah Menteş
Görüntü Yönetimi : Selçuk Ekmekçiler
Kurgu : Derya Şen
Sanat Yönetimi : Yağmur Tazegül
Oyuncular : Demet Öz, Yağmur Tazegül, Tahsin Koç, Seren Kahraman. Derya Şen Akbacak.
Yapımcı Firma : Dat Yapım Medya (Mert Ozan Düz, Derya Şen)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır