Haftanın Yeni Filmleri 15.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.02.2024 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Eshom Nelmsi, Ian Nelms.
 

 

Adaletin Eli
Red Right Hand

Cash, bir Appalaş kasabası olan Odim County'de, yakın zamanda yetim kalan yeğeni Savannah'ya bakarak dürüst ve sakin bir hayat yaşamaya çalışmaktadır. Kasabayı yöneten sadist kadın gangster Big Cat onu yeniden kendisi için çalışmaya zorlayınca, kasabayı ve geriye kalan tek ailesini korumak için her şeyi yapabileceğini, hatta öldürmeyi bile göze alabileceğini öğrenen Cash için yolculuk gitgide zorlaşır, iyi ve kötü arasındaki çizgiler bulanıklaşır ve genç adam bir kabusun içine çekilir.
Cash is trying to live an honest and quiet life, but when Big Cat forces him back into her services, he proves capable of anything to protect the town and the only family he has left.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Action Thriller
Süre : 111 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Eshom Nelmsi, Ian Nelms.
Senaryo : Jonathan Easley
Müzik : Mondo Boys
Görüntü Yönetimi : Johnny Derango
Kurgu : Traton Lee
Sanat Yönetimi : Susan Bolles, Felicia Maunu.
Oyuncular : Orlando Bloom, Garret Dillahunt, Andie MacDowell, Brian Geraghty, James Lafferty, Chapel Oaks, Scott Haze, Mo McRae, Alexandra Park, Jeremy Ratchford, Nicholas Logan, Kenneth Miller, Daniel David Stewart, Evan Gamble, William McKinney, Lauren Lebeouf, Ethan McDowell, Sonny Burnette, Zach Meiser, Harrison Stone, Liz Fletcher, Jared Wofford, Tim Mikulecky, Aaron Christian Paderewski, Erik Schultz, Patrick Roper, Tom O'Brien, Tom Fugedi, Sophie Hill, Clark Harris, Kimberly J. Richardson.
Yapımcı Firma : Asbury Park Productions, Studio 507, Sweet Tomato Films, Traction.
İthalatçı Firma : TME Films
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır