Haftanın Yeni Filmleri 15.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Doğuş Arslan
 

 

Sır
Sır

On iki yıl önce çocukluğunda, aklı pek de selim olmayan bir kızı köyün muhtarı tarafından tecavüze uğramasını engelleyen Orhan cezaevinden çıkar ve ilçesi Seferihisar’a köyüne döner. Daha önceden babaannesiyle yaşayan Orhan, onu kaybetmiştir. Köyde tekrardan yeni bir hayata başlamaya çalışan Orhan  eski tanıdıkları Dilan, Ali, Zöhre ve Necati’nin de yardımını almaktadır… Ama sıkıntılar ve dertler Orhan’ı bırakmamaktadır. Orhan ise zaman zaman eskilere dalar ve hüzünlenir.
Twelve years ago, Orhan, who prevented a not-so-sound girl from being raped by the village headman in his childhood, is released from prison and returns to his village, Seferihisar. Orhan, who previously lived with his grandmother, has lost her. Orhan, who is trying to start a new life in the village, receives the help of his old acquaintances Dilan, Ali, Zöhre and Necati... But troubles and troubles do not leave Orhan. Orhan, on the other hand, gets lost in the past and gets sad from time to time.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Thriller Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Doğuş Arslan
Senaryo : Doğuş Arslan
Müzik : Demir Öztürk
Görüntü Yönetimi : Anıl Onur Demir
Kurgu : Doğuş Arslan
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Doğuş Arslan, Cemal Aşkın Alpçetin, Pınar İlhan, Fırat Güner, Ayşenur Vatansever, Demir Öztürk, Sevil Kaya, Erkan Keskin, Eylül İlhan, Nazım Çınar Keleş, Çınar Patlak, Engin Deniz Yıldız, Tugay Bakan.
Yapımcı Firma : Doğuş Arslan Medya Yapım, Özhan Yapım. (Doğuş Arslan)
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır