Haftanın Yeni Filmleri 15.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Fuat Yılmaz
 

 

Bana Beni Anlat
Bana Beni Anlat

Genç Çınar, otuzlu yıllarının başında geçirdiği trafik kazasında aldığı darbe sonucu unutkanlık hastalığının bir türüne yakalanır. Kazada ailesini kaybeden Çınar, amcası ile birlikte yaşamaya başlar.
Young Çınar contracted a form of amnesia as a result of the blow he received in a traffic accident in his early thirties. Çınar, who lost his family in the accident, starts living with his uncle.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 94 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Fuat Yılmaz
Senaryo : Fuat Yılmaz
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Cem Belevi, Cemal Hünal, Yigit Dören, Gül Nihal Demir, Hande Arısoy, Eren Pekköz, Kahraman Sivri, Serkan Kuru, Açelya Elmas, Ender Aşçıoğlu, Erkan Atbin, Rukiye Bektaş, Dilan Dimil.
Yapımcı Firma : MSM Yapım (Mehmet Ali Şan)
Dağıtımcı Firma : Lion Dağıtım
Sınıflandırma : 6+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır