Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.02.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ayhan Rüzgar
 

 

Öldüm Bittim
Öldüm Bittim

Sıradanlıkla özgünlüğü kişiliğinden birleştirme başarısı sergileyen Mehmet Abi, aynı zamanda hastalık hastasıdır. Bir gün kitapçıda gördüğü köpeği sevmek isterken köpek, Mehmet Abi’nin elini ısırır. Kuduz olacağım endişesiyle panik atak geçirip hastaneye kaldırılır. Vizitedeki doktorlar, Mehmet Abi’nin başında, başka bir hastanın öleceğinden bahsederler. Mehmet Abi “ölüm teşhisi”ni kendi üzerine alır ve bir haftalık ömrünü değerlendirip, ölüme hazırlık yapmaya başlar.
It deals with the events that develop after Mehmet, who is a diseased person, has the illusion that she has a week to live...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ayhan Rüzgar
Senaryo : Arzu Yanardağ, Ayhan Rüzgar, Tarık Akın.
Müzik : Gökhan Çakıcı
Görüntü Yönetimi : Yaşar Özkan
Kurgu : Murat Melih Mellini
Sanat Yönetimi : Ertuğrul Aysel
Oyuncular : Burcu Özçelik, Ayhan Taş, Arzu Yanardağ, Emin Kutsal Kaynak, Ayhan Rüzgar, Tarık Akın.
Yapımcı Firma : HB Yapım (Hakan Pala)
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır