Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.08.2023 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gary Shore
 

 

Queen Mary'nin Laneti
Haunting of the Queen Mary

Haunting of the Queen Mary, bir ailenin 1938'de Cadılar Bayramı gecesi yaptığı yolculuğu çevreleyen gizemli ve şiddetli olayları ve günümüzde kötü şöhretli okyanus gemisindeki başka bir aileyle iç içe geçmiş kaderlerini araştırıyor.
Haunting of the Queen Mary explores the mysterious and violent events surrounding one family's voyage on Halloween night in 1938, and their interwoven destiny with another family onboard the infamous ocean liner present day.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Horror Mystery
Süre : 125 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gary Shore
Senaryo : Stephen Oliver, Tom Vaughan, Gary Shore.
Müzik : Tiffany Ashton, Jason Livesayi Nolan Livesay.
Görüntü Yönetimi : Isaac Bauman
Kurgu : Colin Campbell
Sanat Yönetimi : Aimee Meek
Oyuncular : Wesley Alfvin, Elena Angelova, Tiffany Ashton, Luca Barbarossa, Maciej Bartoszewski, Alan Booty, Grace Chandler, Brooke Chanel, Wil Coban, Russell Coker, Avery Dresel-Kurtz, Ross Cullum, Tim Downie, Chase Drews, Sophia Dunn-Walker, Alice Eve, Joel Fry, Mia Gallagher, Adam Grayson, Nell Hudson, Will Joy, Gabi Kerr, Joelle Koissi, Dorian Lough, Kit Massey, Matthew David McCarthy, Ellen Mcilwain, Tim Miller, Maddison Nixon, Ryan O'Connell, Robert Osterhoudt, Jack Pennifold, Jim Piddock, Olivia Richards, Ken Robertson, Lenny Rush, William Shockley, Alfie Shore, Mark Silverman, Steve Street, Alfredo Tavares, Michael Trauffer, Florrie Wilkinson, Angus Wright, Daniel Eghan.
Yapımcı Firma : Fulwell 73, Imagination Design Works, Rocket Science, White Horse Pictures.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma : 18+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır