Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ahmet Kapucu
 

 

Sevmek Yüzünden
Sevmek Yüzünden

İdil yılın gelinliğini tasarlamaya çalışırken bir anda kendini bu düğünü engelleme mücadelesinin içinde bulur. Bunu genç bir kızı yanlış evlilikten kurtarmaya çalışmak olarak ifade etse de aslında bu İdil ile eski sevgilisi arasında uzun süredir gecikmiş bir hesaplaşmadır.
While Idil sets out to design the wedding dress of the year, she suddenly finds herself in a struggle to prevent this wedding. Although she expresses this as trying to get a young girl out of the wrong marriage, it is actually a long overdue reckoning between Idil and her ex-boyfriend.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Romance
Süre : 104 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ahmet Kapucu
Senaryo : Ahmet Kapucu, Seçil Çömlekçi.
Müzik : Gürkan Çakıcı
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Ferhat Yüksel
Oyuncular : Ayça Ayşin Turan, Serhat Teoman, Ali Gözüşirin, Ezgi Şenler, Ali Yoğurtçuoğlu, Yıldız Kültür.
Yapımcı Firma : 2518 Film, Perit Tanıtım. (Fatih Ay, Ahmet Kapucu)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 10+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır