Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.10.2023 - Polonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Dorota Kobiela Welchman, Hugh Welchman.
 

 

Köylüler
Chlopi
The Peasants

Köylüler, bir köylü kızı olan Janga'nın, oğlu Antek'e olan sevgisine rağmen kendisinden çok daha yaşlı ve varlıklı bir çiftçi olan Boryna ile evlenmeye zorlanmasının trajik hikayesidir. Zamanla Jagna, köylülerin kıskançlık ve nefret nesnesi haline gelir ve bağımsızlığını korumak için savaşmak zorunda kalır. 19. ve 20. Yüzyıl Polonya kırsalında geçen hikayenin dramatik dönüşleri, değişen mevsimlere, tarlalardaki ağır işlere ve geleneksel bayramlara bağlanıyor.
Using a team of animators and painters who work by hand, Welchman adapts a Nobel prize winning novel about an early 20th Polish peasant woman who creates havoc by marrying an older rich man.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 115 dakika
Ülke : Polonya Sırbistan Litvanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dorota Kobiela Welchman, Hugh Welchman.
Senaryo : Wladyslaw Stanislaw ReymontDK WelchmanHugh Welchman.
Müzik : Lukasz Rostkowski
Görüntü Yönetimi : Szymon Kuriata, Radek Ladczuk, Kamil Polak.
Kurgu : Beata Hincke
Sanat Yönetimi : Piotr Dominiak
Oyuncular : Kamila Urzedowska, Robert Gulaczyk, Miroslaw Baka, Sonia Mietielica, Ewa Kasprzyk, Cyprian Grabowski, Mateusz Rusin, Cezary Lukaszewicz, Dorota Stalinska, Helena Korczycka, Andrzej Mastalerz, Andrzej Konopka, Sonia Bohosiewicz, Maciej Musial, Malgorzata Kozuchowska, Anna Grzeszczak, Matt Malecki, Lech Dyblik, Klara Bielawka, Piotr Srebrowski, Mariusz Kiljan, Jaroslaw Gruda, Mariusz Urbaniec, Szymon Kukla, Julia Wieniawa-Narkiewicz.
Yapımcı Firma : BreakThru Productions
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır