Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Cüneyt Karakuş
 

 

Eflatun
Eflatun

Beş yaşında görme yetisini yitiren Eflatun (30), babasının gözetiminde gölge ve ses oyunlarıyla hayata tutunmasını bilmiştir. Eflatun, baba mesleği saat tamirciliğine babasından kalan dükkanda devam eder. Sesine aşık olduğu ve tanımadığı bir adamı bekler. Bir gün aradığı sesin sahibi olduğunu düşündüğü adam saat dükkanına gelir.
Eflatun (30), who lost his sight at the age of five, managed to hold on to life with shadow and sound games under the supervision of his father. Eflatun continues his father's profession of repairing watches in the shop inherited from his father. She is waiting for a man whose voice she falls in love with and whom she does not know. One day, the man who is the owner of the voice you are looking for comes to the watch store.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Romance Drama
Süre : 103 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Cüneyt Karakuş
Senaryo : Cüneyt Karakuş
Müzik : Haluk Erkan, Tarık Han Koç.
Görüntü Yönetimi : Nadir Altuntoprak
Kurgu : Cüneyt Karakuş, Yağmur Kartal.
Sanat Yönetimi : Kerim Keleş
Oyuncular : İrem Helvacıoğlu, Kerem Bürsin, Nazan Diper, Yıldız Kültür, Erman Okay, Melisa Akman, Haydar Köyel.
Yapımcı Firma : Karakuş Film (Cüneyt Karakuş)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır