Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.11.2023 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Eunkwang
 

 

BTOB Time: Be Together the Movie
bi-ti-bi ta-im: bi-tuge-deo deo mu-bi
BTOB Time: Be Together the Movie

BTOB'un on yılına geri dönüp bakan, yeni bir gelecek vaat eden ve on yıldır BTOB ile birlikte olan KSPO Dome'u hayranlarını bir duygu dalgasıyla dolduruyor. 10.Yıl Konseri BTOB TIME [Be Together], hayranlar için bir etkileyici bir içerik olarak 22 Mart 2024’de sizleri bekliyor.
A movie about BTOB's 10th-anniversary performance and interview of the group as whole. Looking back on BTOB's 10 years, promising a new future, and filling the KSPO Dome with a wave of emotion, the 2022 10th Anniversary Concert BTOB TIME [Be Together] is a treat for the fans who have been with BTOB for the past 10 years, an honest concert movie to watch and listen to.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Musical Documentary
Süre : 101 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jinchul Kim
Senaryo : Eunkwang
Müzik : Eunkwang
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Jinchul Kim
Sanat Yönetimi : Jinchul Kim
Oyuncular : Seo Eun-kwang, Lee Min-hyuk, Lee Chang-sub, Lim Hyun-sik, Peniel Shin, Yook Sung-jae.
Yapımcı Firma : Soulem, Wow'm
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır