Haftanın Yeni Filmleri 29.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hande Türkel
 

 

Güneşi Söndürmem Gerek
Güneşi Söndürmem Gerek

Umut'un hayatı mükemmel bir şekilde giderken sevgilisini (Anıl) bir kazada kaybeder ve bununla yüzleşmek zorunda kalır. Sıkıcı hayatından şikayet ederken sonraki hayatında sıkılmaya bile vakti yoktur ve ardından gelen kötü olaylar hayatını alt üst eder.
While Umut's life is going perfectly, he loses his lover (Anil) in an accident and has to deal with it. While he complains about his boring life, he doesn't even have time to be bored in his next life, and the bad events that follow turn his life upside down.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Romance Thriller Youth
Süre : 106 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hande Türkel
Senaryo : Doğukan Cantimur
Müzik : Cem Öget
Görüntü Yönetimi : Melik Uslu
Kurgu : Erhan Özen
Sanat Yönetimi : Erdem Özçelik
Oyuncular : Serra Arıtürk, Gürberk Polat, Ezgi Gör, Burak Can, Samet Kaan Kuyucu, Lal Ensari, Derin Beşikçioğlu, Serdar Bileke, Osman Alkaş, Bayram Bazarov.
Yapımcı Firma : Sky Films, ASC Films. (Arda Cancıoğlu, Emre Oskay)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır