Haftanın Yeni Filmleri 05.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Sinan Güngör
 

 

Ekip: Siberay - Güneş Fırtınası
Ekip Siberay

Dünyaya vuran güneş fırtınasıyla birlikte tüm dünyada internet kesilir. İnternetin kullanılamaz halde olmasından faydalanan kötü amaçlı bir bilgisayar korsanı birçok uygulamaya ve çevrimiçi oyunlara zarar verir. Ekip Siberay bu sorunla ilgilenmek için toplanan dört kişilik bir ekibe katılır. Kendini farklı alanlarda geliştiren çocuklar internet gelmeden kötü amaçlı bilgisayar korsanını bulmak ve zarar gören platformları onarmak için özel bir sunucu kullanarak Siber Dünya’ya geçer.
With the solar storm hitting the world, the internet is cut off all over the world. Taking advantage of the unavailability of the internet, a malicious hacker damages many applications and online games. Team Siberay joins a team of four people assembled to deal with this problem. Children who improve themselves in different fields go to the Cyber World by using a special server to find the malicious hacker and repair the damaged platforms before the internet arrives.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Adventure
Süre : 72 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : H. Sinan Güngör, Yunus Emre Çakır.
Senaryo : Ali Hakan Kaya, Sinem Doğangönül.
Müzik : Ali Bakan
Görüntü Yönetimi : Halil Öztürk
Kurgu : Yunus Emre Çakır
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Erkan Tatoğlu, Gökhan Terlemez, İrfan Kılınç, Tunca Soysal, Yaprak Selin Onat, Elif Aykanat Özcan, İpek Özdinç, Duygu Biçer, Gizem Eskiduman, Ayşe Berna Konur.
Yapımcı Firma : Outline Animation And Games (S. Murat Kaya)
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 6A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır