Haftanın Yeni Filmleri 10.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.05.2024 - Kuveyt)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ante Novakovic
 

 

Gece Avı
Bloodline Killer

Moira Cole, geçmişte yaşadığı travmatik bir olayın ardından sakin bir banliyö kasabasına yerleşmeye karar verir. Moira'nın geçmişi, bir film serisinin parçası olmak için tekrar açılır. Film çekimleri sırasında, kasabada karanlık olaylar meydana gelir ve Moira'nın geçmişiyle yüzleşmesi kaçınılmaz hale gelir. Kasabadaki karanlık güçle mücadele ederken, Moira ve ailesi hayatta kalma mücadelesi verir.
Bloodline Killer is a terrifying horror-thriller that follows Moira Cole who endeavors to rebuild her shattered life after the murder of her family at the hands of her deranged and obsessed cousin.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ante Novakovic
Senaryo : Anthony Gaudioso, James Gaudioso.
Müzik : Nima Fakhrara, Charlie Chaoli Sun, J.D. Leonard.
Görüntü Yönetimi : Paulius Kontijevas
Kurgu : Terri Stevens
Sanat Yönetimi : Ryan Sweeney
Oyuncular : Shawnee Smith, Taryn Manning, Drew Moerlein, Tyrese Gibson, Bruce Dern, James Gaudioso, Montanna Gillis, Kresh Novakovic, Sal Rendino, Adam Shippey, Daniel Cosgrove, Jennifer King, John D. Hickman, Anthony Gaudioso, Caroline DeGrave, Anthony Aquilino, Chris tine Altan, Byron Clohessy, Matt Philliben, Tyler Simmons, Chelsea Vale.
Yapımcı Firma : BondIt Media Capital, Future Proof Films, Gaudioso Twins Films, JARS Productions, Novakovic Bros., Twelve 83 Entertainment.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır